INSTALAČNÍ MATERIÁL VODO TOPO PLYN

Oddělení prodeje instalačního materiálu vodo-topo-plyn a inženýrských sítí se již od roku 1998 stalo neoddělitelnou součástí obchodní firmy G.A.S.a.s..

Naší snahou je poskytovat obchodním partnerům kvalitní a včasné dodávky materiálu pro realizaci zakázek v oblasti VTP a IS. V nedávné době se nám podařilo zrekonstruovat prodejní místo a přispět tak k většímu komfortu při komunikaci se zákazníky. Významnou podporou logistiky je i nové nákladní vozidlo, které splňuje parametry pro přepravu větších technologických celků a trubního materiálu.

V blízké budoucnosti plánujeme zrekonstruovat venkovní skladový systém, který přispěje k rychlejšímu vydávání převážně trubního materiálu. Neustále se snažíme rozšiřovat portfolio skladových položek k zabezpečení všech požadavků odběratelů. Usilujeme o dodávky materiálu nejen v našem regionu, ale kdekoliv v rámci ČR a ve spolupráci s naší dceřinou společností GASTRADE, také na Slovensku.

V současné době nabízíme následující produkty a zboží:
Potrubní systémy a tvarovky
- PVC, HT, PP, PPR, PE, Pex, litina , beton, kamenina, ocel, nerez, mosaz, pozink aj.
Hutní materiály
- profily I,U, HEA , jekly, pásoviny, roxory, plechy aj.
Technické vybavení budov
- kotle, ohřívače, topidla, agregáty, radiátory, vany, koupelnový nábytek, vodovodní baterie, umyvadla, sprchové kouty, upevňovací techniku, izolační a antikorozní prvky, regulátory tlaku, těsnící prvky aj.

Nabízíme sortiment těchto předních výrobců a distributorů:

PIPELIFE CZECH, KORADO, GRUNDFOS, WAVIN, GEBO, NOVASERVIS, RAVAK, KOŇAŘÍK, TIEMME, THERMONA, GIACOMINI, MEIBES, REFLEX, OSMA, LIPOVICA, JIKA, PREFA BRNO, PLAST BRNO, SANELA, CHUDĚJ, WILO, ALCAPLAST, PROTHERM, REFLEX, GASCONTROL PLAST, AZP BRNO, HUTIRA, ESBE, JUNKERS, FERROLI, RHEEM, POKORNÝ, DRAŽICE a mnoho dalších

jika azp reflex esbe junkers lipovica sanela thermona konarik giacomini gcplast frabo meibes korado novaservis alcaplast pipelife gebo plastbrno tiemme ravak